Geyzer

Котли - електричні, газові, твердопаливні. Енергозбереження: сонячні колектори, теплові насоси. Утеплення - піноскло, пенокрошка.

Geyzer
Київ, ул. Глазунова, 4/47 оф.57

Про нас

Компанія "Гейзер" - сильний гравець на ринку України у питаннях опалювального обладнання, теплопостачання. Також продаємо унікальний утеплювальний матеріал - піноскло і пенокрошка.

 

Від проекту до монтажу систем опалення.

 

Від робіт по пусконаладке до сервісного облуговування вашого обладнання з опалення, гарячого водопостачання, опалювальних систем

 

Одним словом "опалення Від А до Я" - це Гейзер.

 

Якщо зробити перелік ваших вигод від роботи з нами, то він буде виглядати приблизно так (та й то, він буде не повним):

 

  1. Свої складські запаси - це те, що потрібно клієнтам - вони не хочуть купувати через треті руки - не хочуть переплачувати. Вони хочуть отримати своє обладнання швидко - зі складу.
  2. Ціноутворення - яким воно має бути? Вірно - прийнятним для всіх - і для продавця і для покупця. Чудес не буває - якщо ви знайдете десь дешевше, ніж у нас, то обов'язково десь є підступ. Дорожче знайдете, ніж у нас - не купуйте - купуйте в Гейзер - у нас дешевше.
  3. Профі-консультанти фірми Гейзер - заощадять ваші гроші.
  4. Доставимо опалювальне обладнання швидко (одна з причина оперативності доставки - див. Пункт 1)
  5. Ну купили ви котел або сонячний колектор або тепловий насос - а далі що? Самим встановлювати чи що? У простих посередників - так - доведеться самим або ще витрачати час, щоб знайти когось - але тоді, вибачте, можуть бути при монтажі обладнання помилки. Гейзер - пропонує послугу монтажу систем опалення, опалювального обладнання - це гарантує відсутність помилок.

Товари / Послуги:

1 . Пропонуємо співпрацю з продажу утеплювача Піноскло від 2 - х виробників ( м.Шостка, Україна і ВАТ " Гомельстекло " , Білорусь ) . Прямі поставки. Партнерам і будівельним організаціям - диференційовані знижки. Можлива доставка по Україні та експорт . Товщина плит від 30 до 120мм. При оптових закупівлях можливі різні геометричні розміри . Розширюємо дилерську мережу на Україні і за кордоном. 2 . Пропонуємо співпрацю з продажу твердопаливних котлів від 8 до 5000кВт виробництва КАЛВІС ( Литва ) . Побутові , промислові (ручна і механічна завантаження) , на пелету . Піролізні котли час горіння до 12 годин на одному завантаженні . Котли -плити (1 або 2 комфорки , духовка , камера для сушки). Банні печі та каміни . Прямі поставки. Монтажникам - знижки. 3 . Газові , електричні і залізничні паливні котли VAILLANT , PROTHERM , SAUNIER DUVAL , VIESSMANN , WOLF . 4 . Твердопаливні піролізні котли АТМОС ( Чехія). Прямі поставки. Монтажникам -знижки . 5 . Вакуумні трубчасті сонячні колектори на 6,12,18 трубок з Німеччини. Прямі поставки. Монтажникам - знижки.

Місто:

Київ, Київська область

Адреса компанії:

ул. Глазунова, 4/47 оф.57

Час роботи:

9-18

Телефон:

Дата заснування:

1996